Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
testek

()
Początkujacy
kolek napisał:
to jest marus twoja integracja!!!!!!!
ciekawe kto kogo zintegruje


I co ty mistrzu tutaj pokazujesz ??? Jesli juz wstawiasz jakies fotki to moze zadaj sobie trud pomysl co moze miec Bush czy Ben Laden do mnie ???
I nie mow mi o ze konczysz wymiane zdan poniewaz jak do tej pory nic sensownego nie napisales oprocz kilku sloganow. Ja rozumiem ze moga krecic cie gejowskie fotki ale mnie to jakos nie rusza Powiedzmy ze cie toleruje he he.
Nie masz argumentow i jedyne do czego sie potrafiles przyczepic to stosowanie polskiej czcionki ??? Jak to sie ma do tematu na ktory rozmawiamy? Ja nie widze zadnego zwiazku. Pisze sobie jak chce.
Ale doszedlem do wniosku ze z "kołkami" nie sensu rozmawiac o czymkolwiek. Jak to mowia - "nie rusz g...na itd itd. "
Nastepnym razem kiedy wejdziesz juz na forum to przemysl to co chcesz napisac poniewaz takie trolowanie jakie uskuteczniasz jest zalosne.
Acha nie pracowalem nigdy na zmywaku, ale nie ponizam ludzi ktorzy to robia. Wielu zaczynalo od zmywaka i nie ma w tym nic wstydliwego. To moze pochwal sie co ty robisz w Beneluxie. Chetnie poczytam wypowiedz czlowieka sukcesu Patrzac na twoje biale buciki i biale spodenki i biala koszulke to kojarzysz mi sie jedynie z zabawa w remizie pod Bialymstokiem (nie obrazajac Bialegostoku oczywiscie) Chyba ze wrociles wlasnie z Sensation White
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
jesli jestes takim europejczykiem to powinienes wiedziec ze kazdy ma prawo wyboru z kim sie chce integrowac i czy chce wogole niektorzy poprostu chca zachowac swoja narodowosc i odrebnosc a nie mieszac sie z brudasami czy innymi ale widze ze twoj europejski mozg tego nie ogarnia
ps pracuje na zmywaku
jestes kolejnym palantem na tym portalu ktory probuje mowic co nalezy robic jak myslec i postepowac chyba nie ma wiekszego sensu pisac z toba wiec cie pozegnam
Zgłoś wpis
200 Postów
Iga P
(Bogomsława)
Doświadczony forumowicz
Bialystok rulez !
Zgłoś wpis
200 Postów
Iga P
(Bogomsława)
Doświadczony forumowicz
"my z ruszenie dupy turasa mozemy dostac kulke w leb a nasze drogie polskie panie ( oczywiscie nie wszystkie) ale sie na obczyźnie pierdolą za klasyczny talerz zupy!!!!! i to kurwa na lewo i prawo . no do chuja waclawa, tak byc nie powinno!!!"'

Pewnie, ze nie powinno.
Ale dziwne jest np, ze jak na czacie wypowiem sie nieprzychylnie na temat turasow to od razu " skrzywdzil cie, zostawil?".
Nikomu nie przyjdzie do glowy, ze dziewczyna moze sie szanowac i nie zadawac z brudasami :o
Zgłoś wpis
308 Postów
Doświadczony forumowicz
jak widać wyżej Białystok rulez i chuj w cyce najwiekszej turczynki w moim mieście
integracja integracją do jasnej ciasnej, ale bez przesady. Wyjmiijmy języki z ich dup.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Czarny jak nie telewizja to moze grafika?

Zgłoś wpis
308 Postów
Doświadczony forumowicz
Lepiej, bo ja jestem też Krzyś
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
kolek napisał:
jesli jestes takim europejczykiem to powinienes wiedziec ze kazdy ma prawo wyboru z kim sie chce integrowac i czy chce wogole niektorzy poprostu chca zachowac swoja narodowosc i odrebnosc a nie mieszac sie z brudasami czy innymi ale widze ze twoj europejski mozg tego nie ogarnia
ps pracuje na zmywaku
jestes kolejnym palantem na tym portalu ktory probuje mowic co nalezy robic jak myslec i postepowac chyba nie ma wiekszego sensu pisac z toba wiec cie pozegnam


To sie pozegnaj grzecznie i wracaj w podskokach do siebie na wies. Nikt ci tu niczego nie narzuca ale widze ze podobnie jak marokancy i turcy na ktorych tu zlorzeczysz szukasz dziury w calym. Jestes do tego monotematyczny i wykazujesz cechy sluchaczy radia z Torunia. Nie dociera tez do twojej malej i lysej glowki to ze zaznaczylem ze po prostu ignoruje arabow. Nie szukam zaczepki, zwyczajnie wiekszosc z nich traktuje jako przechodniow i nie podniecam sie jak ty przy kazdej wypowiedzi na ich temat.
Miales o ile pamietam pochwalic sie jak ty zaczeles swoja kariere w Beneluxie bo "jechales: po Polakach zaczynajacych prace w NL od zmywaka. Ty na pewno byles zdolny, dostales stypendium w Brukseli a teraz jestes u szczytu kariery i cala twoja wioska jest z ciebie dumna.
Czy ty facet sadzisz ze ludzie pracujacy na zmywaku sa gorsi od ciebie??? Wole wypic browar z kolesiem ze zmywaka niz takim pacanem jak ty bo to obciach.
Ja ze swojej strony nie pozwole zeby jakis burak w pedalskim bialym wdzianku jechal po moich rodzicach i zapamietaj to sobie. Dam ci jeszcze jedna rade. Dokup sobie jeszcze biala czapeczke do swojej kreacji i moze zacznij sprzedawac lody na plazy choc to pewnie za trudne dla ciebie.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
kolek napisał:


I z czego cieszysz miche. No smialo...opowiedz nam tu jak przebiegala twoja niewatpliwie blyskotliwa kariera za granica.
Zgłoś wpis


Bliżej nas